Tort Z Ręczników

Wspaniały prezent dla każdego – tort z ręczników

Tortowa kompozycja ręcznikowa może być znakomitym pomysłem na podarunek z okazji rocznicy ślubu bliskich czy znajomych, z okazji Dnia Ślubu, czy też z mniej uroczystych, ale równie ważnych dni, jak urodziny, imieniny, czy jubileusze. Na tego typu ręcznikach bez problemu mogą pojawić się standardowe napisy, sentencje i aplikacje, jak również bardziej osobiste i indywidualne haftowe zapisy, jak mąż „Paweł” i żona „Krysia”. Jest to dość uniwersalny podarunek i zawsze przydatny, a różniąca go postać zapakowania sprawia, że staje się bardziej eleganckim i szykownym prezentem. Co więcej, taki upominek może świetnie wpisać się w okoliczność, pod którą został przygotowany.

Prezenty ręcznikowe są bardzo popularnym i uniwersalnym w ostatnim czasie sposobem na obdarowanie kogoś bliskiego, czy znajomego z pracy z okazji imienin, rocznic lub urodzin. Szczególnie, jeśli mowa o dobrej jakości ręcznikach wykorzystywanych w przyszłości przez obdarowanego przez lata. Wysokiej jakości podarunki w formie ręczników, a tym bardziej z pięknymi haftami, z dedykacjami, czy też podawane w koszach prezentowych, czy oryginalnych pudełeczkach, w formie tortów, czy też w innych kompozycjach, to strzał w dziesiątkę. To najlepszy prezent zarówno dla par, jak i singli.  W Internecie można pokaźny wybór asortymentu w formie tortów z ręczników co pozwoli wybrać najlepszą opcję z możliwych.

Rozmiary ręczników a kompozycje tortowe

Kompozycje tortowe zwykle zawierają w sobie różne wielkości ręczników kąpielowych. Na ogół podstawę tortu mamy ułożoną z największej wielkości ręcznika i tak ku górze możemy spodziewać się coraz mniejszych ręczniczków, które mogą być wykorzystane na co dzień do wycierania rąk lub twarzy. Zazwyczaj są to torty skomponowane z trzech różnych rozmiarowo ręczników. Często przepasane dodatkowo wstążeczkami jedwabnymi czy atłasowymi dopasowanymi kolorystycznie do reszty. Nierzadko można znaleźć kompozycje przyozdobione również sztucznymi kwiatkami, tiulem i innymi elementami zdobniczymi.

Kolorystyka tortowych kompozycji z ręczników

Kolorystyka takich ręczników jest różnoraka. Możemy znaleźć komplety w odcieniach kolorystycznych tj. kremy, beże, jak również fiolety, brązy, biele, czy szarości. Tort Z Ręczników ma swój urok. Przyozdobienie takiego podarunku sprawia, że jest wyśmienitą ozdobą łazienek, jak i efektownym prezentem przykuwającym uwagę wszystkich wokół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.